Hakkımızda

Sağlıklı, taze ve
nezih ürünler


1980’de ticârî hayatına başlayan ve Eskişehir’in muhtelif mahallelerinde şubeleşerek ekmek ve ekmek çeşitleriyle halkımıza sağlıklı ve güvenilir hizmetler sunmak için gece gündüz çalışan bir aile şirketi olan HAS Ekmek’in misyonuna devam etmektedir.
Eskişehir halkına -fırın ürünleri yanında- pasta ve börek çeşitleriyle de hizmet verebilmek için 2018’de yeni bir şirket kurularak ticârî hayatına başlamıştır..


ÂLÂ FIRIN olarak amacımız; sadece bir ticârî işletme olmak değil, aynı zamanda Eskişehir halkına kaliteli ve sağlıklı ürünleri uygun fiyatla sunmaktır.Sağlıklı, taze ve nezih ürünler sloganıyla halkımıza en uygun fiyata ürünler sunmaya çalışan ÂLÂ FIRIN, ürün çeşitliliğine de çok önem vermektedir.

ÂLÂ FIRIN olarak, bütün ürünlerimiz en sağlıklı ve en hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Her bir ürünü ayrı mutfaklarda üretmekteyiz. Ürünlerimizde pancar şekeri dışında herhangi bir şeker türü kesinlikle kullanılmamaktadır. Ayrıca haftalık demo çalışmalarıyla, özel soslu ürünler, diyabet hastaları için meyve şurubundan îmâl edilmiş özel ürünlerimiz de mevcuttur.